test standard

Rollup Reklamowy

Rollup Standard z wydrukiem

Potężne narzędzie marketingowe zamknięte w kompaktowej obudowie. To nasz niekwestionowany bestseller i zarazem najczęściej kupowany rollup w Polsce. Lubiany i doceniany przez Klientów z uwagi na świetny stosunek jakości do ceny. Zabierz go ze sobą wszędzie tam, gdzie chcesz skutecznie promować swoją firmę — na konferencje, targi, spotkania biznesowe czy kampanie promocyjne. Nasz Rollup dzięki nowej, wzmocnionej obudowie z aluminium jest niewiarygodnie wytrzymały, a zarazem bardzo lekki. Posiadaj dwie nogi, co gwarantuje dużą stabilność. Zastosowany w kasecie specjalny mechanizm zwijający będzie skuteczny przy pierwszym, setnym, a nawet tysięcznym rozkładaniu. Wzmocnione szczyty torby i indywidualny karton, zapewniają bezpieczną wysyłkę nawet pojedynczych sztuk. Nasz Rollup Standard będzie służył Tobie i Twojej firmie przez długie lata. Dajemy słowo!

Rollup Standard dostępny jest w rozmiarach: 85x200, 100x200 i 120x200.

Nowa, ulepszona konstrukcja

Stojak reklamowy został zaprojektowany i wykonany z najwyższa precyzją. Tworząc nasz Rollup braliśmy pod uwagę wiele czynników. Najważniejszym jednak zawsze było Twoje zadowolenie. Oto jest. Nasz niesamowity Rollup Standard. Jest smukły i lekki. Złożony jest bardzo poręczny. Cały komplet waży tylko 4 kg.

Wszystko w komplecie

Wydruk do Rollup

Najnowsza i najbardziej innowacyjna na rynku maszyna to dla nas powód do dumy. Właśnie dlatego Twój Rollup osiągnie niespotykany dotąd poziom realizmu. Będzie olśniewał bogactwem barw, a tekst będzie zawsze idealnie ostry i czytelny.

Drukarnia Rollup Nr 1 w Polsce

Pamiętaj, to my wyznaczamy standardy. Inni nas tylko naśladują. Nasz Rollup Standard to gwarancja najlepszego produktu dostępnego na rynku. Istniejemy już ponad 16 lat na rynku rollupów reklamowych w Polsce i Europie. Sprzedaliśmy już ponad 25 tysięcy sztuk Rollup Standard. W naszym portfolio jest ponad 5 tysięcy, w pełni zadowolonych Klientów, którzy doceniają fakt, że oferujemy najszybszy termin realizacja druku Rollup Standard w Polsce.

Podłoża na których drukujemy Rollup Reklamowy

Frontlit (Eco) – materiał banerowy o matowym wykończeniu, posiada strukturę płótna i gramaturę idealną do rollupów. Jest to podłoże ekonomiczne (tańsze niż Blockout) polecane na krótkie ekspozycje.
Blockout (Pro) – materiał najwyższego gatunku, o wysokim stopniu bieli. Posiada specjalną przekładkę, która blokuje przenikanie światła, dlatego wybierany jest przez 90% naszych Klientów. Ma półmatowe wykończenie i tył w kolorze szarym.