Roll up Warszawa. Rollup Warszawa

Roll up Warszawa, Rollup Warszawa
z darmową dostawą w 24h i opcją darmowego projektu graficznego.

Roll up Warszawa, Rollup Warszawa z darmową dostawą w 24h i opcją darmowego projektu graficznego.

Roll up Warszawa - Wykonany przez naszą firmę roll up możemy dostarczyć do Warszawy w błyskawicznym tempie. Wydruk, w zależności od nakładu pracy w drukarni oraz indywidualnych potrzeb klienta, może powstać nawet w 6 godzin od złożenia zamówienia. Jego dostawa odbędzie się w przeciągu dnia roboczego od przekazania go firmie kurierskiej. Każdy roll-up zostaje zabezpieczony na czas podróży dedykowaną torbą, która jest nieodłączną częścią zrealizowanego zamówienia. Wygodny pasek i wzmacniane ścianki ułatwią transportowanie produktu także w przyszłości.

Roll up Warszawa - w ofercie posiadamy kilka różnych modeli tych przyciągających uwagę materiałów promocyjnych. Proponujemy Rollupy Standard, Czarne Rollup o lekkiej konstrukcji, a także Rollup Exclusive, który posiada ciężką i stabilną kasetę. Trzyczęściowy maszt aluminiowy, który odpowiedzialny jest za utrzymanie wydruku w pionie, posiada niewidoczny od przodu zaczep. Każdy rollup ma wysokość dwóch metrów, natomiast jego szerokość jest ustalana indywidualnie, dostosowując ją do potrzeb klienta oraz wielkości i formatu przygotowanej grafiki.

Nasze roll-upy drukujemy na wytrzymałych i odpornych na działanie warunków atmosferycznych materiałach. FRONTLIT to tkanina pokryta PCV, zazwyczaj wykorzystywana przy produkcji bannerów, natomiast BLOCKOUT to nieprzepuszczająca światła tkanina poliestrowa, której gładka i matowa powłoka gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów. Do wykonania wydruku wykorzystujemy nowoczesne maszyny marki ROLAND pracujące w rozdzielczości do 1440 dpi. Roll up wykonany z ich pomocą to produkt wysokiej jakości, który z dużą skutecznością przyciąga uwagę odbiorców w Warszawie czy w innych miastach.

Oferujemy profesjonalnie wykonane rollupy, które są wykorzystywane przy różnorodnych działaniach marketingowych firm i instytucji. Jako lider w produkcji tych materiałów promocyjnych obsługujemy klientów z całej Polski. Jednym z miast, do których współpracująca z nami firma kurierska dostarcza zamówiony roll up jest Warszawa. Czas realizacji zlecenia uzależniony jest od jego wielkości oraz obecnie drukowanych produktów. W sytuacjach kryzysowych, po uiszczeniu dodatkowej opłaty, projekt dostarczony przez klienta może być przygotowany nawet w 6 godzin.

roll up warszawa