Roll up Standard

Roll up Standard

Nasz Roll up Standard jest teraz lepszy. Dużo lepszy.

Oto jest. Nasz niesamowity Roll up Standard. Jest smukły i lekki. Złożony jest bardzo poręczny. Cały komplet waży tylko 5kg. Dostępny jest od ręki w kilku szerokościach. Tworząc naszego Rollup Standard braliśmy pod uwagę bardzo wiele czynników. Najważniejszym jednak zawsze było Twoje zadowolenie.

Zachwyci Cię ponadprzeciętną ostrością wydruków oraz fantastyczną jakością kolorów. Ani przez chwilę nie zwątpisz w jego solidność, dlatego gwarantujemy, że będziesz z niego dumny. Przez dobrych kilka lat.

roll up standard
roll up standard

Stabilny i trwały roll up. Na długie lata.

Rollup Standard to potężne narzędzie marketingowe zamknięte w kompaktowej obudowie, faktem jest że zaprojektowany i wykonany został z najwyższa precyzją. Dzięki nowej, wzmocnionej obudowie z aluminium jest niewiarygodnie wytrzymały, a zarazem bardzo lekki, należy pamiętać że posiada dwie nogi, co gwarantuje dużą stabilność.

Zastosowany w kasecie specjalny mechanizm zwijający będzie skuteczny przy pierwszym, setnym a nawet tysięcznym rozkładaniu. Rollup Standard będzie służył Tobie i Twojej firmie przez długie lata. Dajemy słowo.

Fotograficzny wydruk na podłożu Blockout Premium. Olśniewa realizmem.

Aby stworzyć naszego oszałamiającego Rollupa Standard zastosowaliśmy specjalny materiał z antyrefleksyjna powłoką, dzięki temu wydruki wyglądają imponująco w porównaniu z jakimkolwiek innym materiałem dostępnym na rynku.

roll up standard
roll up standard

Blockout Premium to jedyny na rynku materiał dedykowany specjalnie do rollupów. To półmatowe, trwałe, bez efektu zawijania krawędzi, poliestrowe podłoże najwyższego gatunku, o wysokim stopniu bieli, które posiada specjalną przekładkę blokującą światło, w dodatku jest odporne na rozdarcia oraz wilgoć.

Najnowsza i najbardziej innowacyjna na rynku maszyna japońskiej firmy Roland to dla nas powód do dumy, właśnie dlatego Twój rollup osiągnie niespotykany dotąd poziom realizmu, ponadto będzie olśniewał bogactwem barw, a tekst będzie zawsze idealnie ostry i czytelny, przez co zachwyci Cię pod każdym względem. Innych też.

W naszym rollupie wszystko jest doskonałe. Nawet torba.

Specjalnie zaprojektowana torba do Rollupa Standard jest wykonana z bardzo mocnego materiału, dodatkowo posiada trzy wygodne uchwyty, w tym jeden z możliwością regulacji. Gwarantujemy, że będzie doskonale chroniła Twojego rollupa w transporcie i bardzo ułatwiała jego przenoszenie.

Dodatkowo nasza torba posiada małą kieszonkę, w której można umieścić wydrukowany mini projekt. Przydaje się ona w momencie, gdy posiadasz dużą ilość rollupów. Dlaczego? Bo nie musisz już wyjmować wszystkich z toreb i ich rozkładać, aby znaleźć tego, którego akurat tak bardzo szukasz. Prawda, że pomocna?

5 lat gwarancji. U nas to standard.

To o czym zawsze marzyłeś u nas jest rzeczywistością, właśnie dlatego wszystkie nasze rollupy objęte są 5-letnią gwarancją na mechanizm i 12-miesiączną gwarancją na wydruk.

Masz też pewność, że gdy cokolwiek się wydarzy, będziemy od razu do Twojej dyspozycji — wystarczy jeden telefon.

Drukujemy rollupy dla najlepszych!

Doceniają nas Ci, którzy wiedzą, że kluczem do sukcesu jest jakość. My wierzymy, że możemy zmienić Twój biznes, na dodatek na lepszy.

To my wyznaczamy standardy, w rzeczywistości inni nas tylko naśladują. Nasz Rollup Standard to najlepszy produkt jaki możemy Ci dzisiaj zaproponować.

Przedstawiamy Ci firmy, z którymi pracowaliśmy ostatnio, na pewno o nich słyszałeś. Będziemy zaszczyceni, a Ty dumny, jeśli Twoja firma dołączy do ich grona.

Dzisiaj zamawiasz. Dzisiaj wysyłamy. To się nazywa prędkość.

Jedną z najwspanialszych funkcji w naszym systemie jest wybór terminu wysyłki, dlatego dajemy Ci aż 3 możliwości, 48h, 24h i 6h. Wiemy, że czasami potrzebujesz rollupa “na wczoraj”. Wybierając termin wysyłki TURBO (6h), możesz zapomnieć o czekaniu, ponieważ Rollupa wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia! Wystarczy, że złożysz zamówienie, wyślesz poprawne pliku do druku i zapłacisz on-line do godziny 8:00, a już następnego dnia kurier doręczy Twoje zamówienie pod wskazany przez Ciebie adres.

Darmowa dostawa Roll up Standard. Na zawsze.

Oferujemy wszystkim naszym Klientom darmową dostawę rollupów. Niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Stawiamy na jakość, dlatego wszystkie paczki wysyłamy kurierem, w efekcie jesteśmy w stanie dostarczyć Twoje zamówienie w dowolne miejsce w Polsce w 1 dzień roboczy (99,9%)!

Jako jedni z nielicznych oferujemy usługe bezpłatnej wysyłki anonimowej, oznacza tylko, że Twój Klient otrzyma przesyłkę bez naszych oznaczeń i danych, a dodatkowo w polu nadawca będą wpisane Twoje dane lub dowolne inne dane, które samemu wprowadzisz składając zamówienie.

Bezpieczne płatności on-line.

Aby maksymalnie skrócić czas realizacji zleceń wprowadziliśmy szybkie, bezpieczne i wygodne płatności on-line, bez wątpienia płatności BLIK'iem oraz szybkimi przelewami internetowymi to aktualnie najszybszy sposób na zakupy on-line w naszym sklepie. Realizacja zlecenia następuje od razu po poprawnym dokonaniu płatności oraz przesłaniu plików do druku.

Dostęp na każdym urządzeniu. Kiedy tylko chcesz.

Zlecenia możesz składać i nadzorować z dowolnego komputera, tabletu czy smartfonu. Bez względu na czas i miejsce. Dla Ciebie jesteśmy otwarci non stop. Monitoruj swoje zamówienia za pomocą urządzeń mobilnych.

×